Зарежда Събития
  • Това събитие е минало събитие.

Funcity + @ Варна

Funcity+

Програма FUN CITY 2017

Главна сцена – MAIN STAGE
31.08.2017 – четвъртък

17:00 – 22:00 – Голямото рок междучасие – Конкурс за най-добра младежка група, квалификации за Източна и Северна България

22:00 – 23:00 – LEFTIES – на живо – Концерт на групата финалист от конкурса през 2016 г

01.09.2017 – петък

18:30 – 19:00 – Награждаване на победителите в проекта “Загадките на Варна”

19:00 – 19:30 – AXEZ

19:30 – 19:50 – GRIZZLY

20:00 – 20:50 – MIRY

21:00 – 21:50 – PARAPLANNER

22:00 – 23:00 – МИЛЕНИТА & Live band

02.09.2017 – събота

19:30 – 20:00 – DJ EMOTION

20:00 – 20:15 – CONNECTION CREW – dance show

20:15 – 20:45 – DIM4OU

20:45 – 21:00 – CONNECTION CREW – dance show

21:00 – 21:15 – ОГНЕНО ШОУ – на живо, представено от FIRETER

21:15 – 22:00 – НОКАУТ

22:00 – 23:00 – DRS

03.09.2017 – неделя

16:30 – 17:00 – НАКАМА представя Съвременна японска култура

17:00 – 18:00 – K POP dance – състезание

18:00 – 19:00 – COSPLAY конкурс

19:00 – 19:15 – Въздушна акробатика

20:00 – 21:00 – ЦАРЕТЕ НА МАГИЯТА – магично шоу

Танцова арена – DANCE ARENA
30.08.2017 – сряда

20:00 – 21:30 – Музикално – артистичен спектакъл с участието на ученици от V езикова гимназия “Йоан Екзарх

31.08.2017 – четвъртък

16:00 – 17:00 – Открита демонстрация BODY WORK Party

17:00 – 18:00 – Открита демонстрация КАРАТЕ

18:00 – 19:00 – Открита денострация CAPOEIRA

19:00 – 20:00 – Забавна йога за младежи

01.09.2017 – петък

15:00 – 16:00 – Танцова работилница CAN YOU DANCE LIKE A LATVIAN?

16:00 – 17:00 – Работилница по BEATBOX за начинаещи

17:00 – 19:00 – BRING THAT BEATBOX BATTLE – състезание по бийтбокс със специалното участие на SKILLER и ПЕЧЕНКАТА

02.09.2017 – събота

15:00 – 16:00 – Танцова работилница Popping Dance с участието на Mircea Ecxarcu /Romania/

16:00 – 17:00 – Танцова работилница Hip Hop Dance с участието на J.K.Sanchez /Czech Rep./

17:00 – 18:00 – Танцова работилница Break Dance с участието на B-Boy Mandy /Czech Rep./

18:00 – 20:00 – BRING THAT BEAT BACK HIP HOP ALL STYLE DANCE BATTLE – състезание по хип хоп танци със специалното участие на Mircea Ecxarcu , J.K.Sanchez, B-Boy Mandy

03.09.2017 – неделя

15:00 – 16:00 – Танцова работилница Popping Dance с участието на Mircea Ecxarcu /Romania/

16:00 – 17:00 – Танцова работилница House Dance с участието на J.K.Sanchez /Czech Rep./

17:00 – 19:00 – VOICE AFFAIRS – вокално състезание

19:00 – 21:00 – BREAK AFFAIRS/BREAK DANCE Contest – състезание по брейк

Сцена DANCE WORKSHOPS
01.09.2017 – петък

15:00 – 16:00 – Открита демонстрация ПИЛАТЕС

16:00 – 17:00 – Открита демонстрация ФИТ БОЛ

17:00 – 18:00 – Открита демонстрация ФУНЦИОНАНАЛНА ТРЕНИРОВКА И САМОЗАЩИТА

18:00 – 19:00 – Танцова работилница МОДЕРНИ ТАНЦИ

19:00 – 20:00 – Забавна йога за младежи

02.09.2017 – събота

15:00 – 16:00 – Открита демонстрация ФИТ БОЛ

16:00 – 17:00 – Открита демотстрация СТЕП АЕРОБИКА

17:00 – 18:00 – Танцова работилница POLE DANCE

18:00 – 19:00 – Танцова работилница – МTV DANCE

19:00 – 20:00 – Забавна йога за младежи

03.09.2017 – неделя

15:00 – 16:00 – Открита демонстрация ПИЛАТЕС

16:00 – 17:00 – Открита демонстрация BODY WORK Party

17:00 – 18:00 – Танцова работилница POLE DANCE

18:00 – 19:00 – Открита демонстрация CAPOEIRA

19:00 – 20:00 – Забавна йога за младежи

Спортна зона – SPORT ZONE

KINGS TOURNAMENT STREETBALL

02.09.2017 – събота

11:00 – 16:00 – Групова фаза – момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

16:00 – 16:30 – Конкурс за стрелба и забивки

16:30 – 18:00 – Елиминации – момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

18:00 – 19:00 – Финали – момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

19:00 – Награждаване

03.09.2017 – неделя
11:00 – 17:00 – Групова фаза – мъже над 18 г и жени над 18 г

17:00 – 17:30 – Конкурс за стрелба и забивки

17:30 – 19:30 – Елиминации – мъже над 18 г и жени над 18 г

19:30 – 20:30 – Финали – мъже над 18 г и жени над 18 г

20:30 – Награждаване

SQUAREBALL ZONE
31.08.2017 – четвъртък

17:00 – 20:00 – Свободна игра и демонстрации

01.09.2017 – петък

17:00 – 20:00 – Свободна игра и демонстрации

02.09.2017 – събота

17:00 – 20:00 – Свободна игра и демонстрации

03.09.2017 – неделя

17:00 – 20:00 – Свободна игра и демонстрации

SLACKLINE ZONE
31.08.2017 – четвъртък

18:00 – 21:00 – Обучения и демонстрации

01.09.2017 – петък

18:00 – 21:00 – Обучения и демонстрации

02.09.2017 – събота

18:00 – 21:00 – Обучения и демонстрации

03.09.2017 – неделя

18:00 – 21:00 – Обучения и демонстрации

SKATE & BLADE PARK
31.08.2017 – четвъртък
18:00 – 20:00 – LONGBOARD Contest – състезание по лонгборд

01.09.2017 – петък
10:00 – 17:00 – Свободно каране скейт, блейд, BMX, кънки
17:00 – 18:00 – Загрявка за блейд състезание
18:00 – 20:00 – BLADE JAM – Състезание по блейд
21:00 – Награждаване

02.09.2017 – събота
10:00 – 17:00 – Свободно каране скейт, блейд, BMX, кънки
16:00 – 20:00 – Работилница по кънки и ролери с инструктори на TEMPISH
17:00 – 18:00 – Загрявка за скейт състезание
18:00 – 20:00 – SKATE JAM – Състезание по скейтборд
21:00 – Награждаване

03.09.2017 – неделя
10:00 – 18:00 – Свободно каране на скейт, блейд, BMX, кънки. Безплатни уроци, демонстрации.

DJ BASS STATION – подвижна DJ бус платформа
01.09.2017 – петък

17:00 – 19:00 – DJ WORKSHOP с участието на Marko Lük (Maribor, SLO) & ALTERNATIVE MOVEMENT

19:00 – 23:00 – ALTERNATIVE MOVEMENT Party feat:

THE DARK ONE [ breakbeat / drum and bass ]
DEFRAGLER [ drum and bass ]
SML AS FREAKUIENCE [ hardcore / industrial ]
PILITRONCORE [hardcore / darkcore ]
EYETRO [ drum and bass / neurofunk ]
CHODA [ drum and bass / neurofunk ]

Marko Lük (Maribor, SLO)

02.09.2017 – събота
17:00 – 19:00 – DJ WORKSHOP с участието на Marko Lük (Maribor, SLO)

19:00 – 23:00 – MIRIZMA Party feat.

EXo (H.M.S.U., Mirizma)
daffonso (Mirizma)
Fall Monke (Be Electronic)
Sechnia (Be Electronix)

Marko Lük (Maribor, SLO)

Маршрутът на DJ BASS STATION е следният:
19:00 – Тръгване от Пристанище Варна

19:00 – 19:30 – Бул.”Приморски”/Бул.”Княз Борис І”

19:30 – 20:00 – Престой пред стълбите на паметника в кв.”Бриз”

20:00 – 20:15 – Бул.”8 – ми приморски полк”/ бул.”Мария Луиза”

20:15 – 20:45 – Престой на паркинга пред Катедрален храм „Св.Успение Богородично”

20:45 – 21:00 – Бул.”Владислав Варненчик”

21:00 – 21:30 – Престой пред Парк музей „Владислав Варненчик”

21:30 – 22:00 – Крайезерен път/Аспарухов мост/кв.”Аспарухово”

22:00 – 22:30 – Престой на панорамна гледка преди кв.”Галата”

22:30 – 23:00 – Връщане към Пристанище Варна.

23:00 – Пристанище Варна

ТВОРЧЕСКА ЗОНА/ РАБОТИЛНИЦИ

Музикална работилница “ROCK SCHOOL”
01.09.2017 – петък

16:00 – 19:00 – Музикална работилница за напреднали и начинаещи

02.09.2017 – събота

16:00 – 19:00 – Музикална работилница за напреднали и начинаещи

ANIME & MANGA TENT
01.09.2017 – петък
16:00-18:00 – Оригами
18:00-20:00 – Кири-е
16:00 – 20:00 – Икебана демонстрации, Pixel Art Workshop, Манга читалня, изложба Кири-е и косплей фотография.

02.09.2017 – събота
11:00 – 12:00 – Калиграфия
12:00 – 13:00 – Калиграфия
13:00 – 15:00 – Как да се научим да рисуваме в манга стил
15:00 – 16:00 – Оригами
16:00 – 17:00 – Оригами
17:00 – 20:00 – Кири-е
11:00 – 20:00 – Икебана демонстрации, Pixel Art Workshop, Манга читалня, изложба Кири-е и косплей фотография.

03.09.2017 – неделя
11:00 – 12:00 – Оригами
12:00 – 13:00 – Оригами
13:00 – 16:00 – Кири-е
16:00 – 17:00 – Японски език
17:00 – 18:00 – Японски език
18:00 – 19:00 – Калиграфия
19:00 – 20:00 – Калиграфия
11:00 – 20:00 – Икебана демонстрации, Pixel Art Workshop, Манга читалня, изложба Кири-е и косплей фотография.

COOL3D Workshop
02.09.2017 – събота

15:00 – 21:00 – Изработка на прототипи, демонстрации и обучения

03.09.2017 – неделя

15:00 – 21:00 – Изработка на прототипи, демонстрации и обучения

PTPI The Dolphins
01.09.2017 – петък

16:00 – 19:00 – Творчески игри

02.09.2017 – събота

16:00 – 19:00 – Творчески игри

РАБОТИЛНИЦА ПО РОБОТИКА
31.08.2017 – четвъртък

16:00 – 20:00 – Работилница по роботика за деца и младежи

01.09.2017 – петък

16:00 – 20:00 – Работилница по роботика за деца и младежи

02.09.2017 – събота

16:00 – 20:00 – Работилница по роботика за деца и младежи

03.09.2017 – неделя

16:00 – 20:00 – Работилница по роботика за деца и младежи

РАБОТИЛНИЦА ПО ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВО
01.09.2017 – петък

16:00 – 20:00 – Работилница за соларни панели, състезания със соларни роботи, игри по предприемачество

02.09.2017 – събота

16:00 – 20:00 – Работилница за соларни панели, състезания със соларни роботи, игри по предприемачество

03.09.2017 – неделя

16:00 – 20:00 – Работилница за соларни панели, състезания със соларни роботи, игри по предприемачество

РАБОТИЛНИЦА ЗА ТРУДОТЕРАПИЯ
31.08.2017 – четвъртък

16:00 – 20:00 ч – Работилница за бижута

01.09.2017 – петък

16:00 – 20:00 ч – Работилница за бижута

На Тъмно ЗОНА
01.09.2017 – петък

16:00 – 20:00 – Стратегическа игра “Гмурни се На Тъмно” – Начало

02.09.2017 – събота

12:00 – 20:00 – Стратегическа игра “Гмурни се На Тъмно”

03.09.2017 – неделя
11:00 – 14:00 – Конкурс за създаване на най-оригинален образ на FUN CITY+ CHARACTER с участието на Калоян Илиев – KOKIMOTO

12:00 – 18:00 – Стратегическа игра “Гмурни се На Тъмно” – Финал

GRAFFITI & STREET ART ZONE
02.09.2017 – събота

11:00 – 19:00 – Графити и стрийт арт демонстрация с участието на MOUSE, STERN, GLOW , ESTEO, FAUNAGRAPHIC и др.

03.09.2017 – неделя

11:00 – 19:00 – Графити и стрийт арт демонстрация с участието на MOUSE, STERN, GLOW , ESTEO, FAUNAGRAPHIC и др.

STREET CIRCUS & MAGIC CORNER
01.09.2017 – петък

18:00 – 19:00 – “Поко Льоко” – цирково представление

02.09.2017 – събота

16:00 – 18:00 – Циркова работилница с участие на публиката

18:00 – 19:00 – “Поко Льоко” – цирково представление

03.09.2017 – неделя

16:00 – 18:00 – Циркова работилница с участие на публиката

18:00 – 20:00 – Street Magic show – работилница за фокуси и трикове

GAME ZONE

01.09.2017 -петък
12:00 – 23:00 – Свободни игри – джаги, дартс, шах, табла
16:00 – 22:00 – Настолни игри – свободна игра
20:00 – 23:00 – Конзолни игри – свободна игра и турнир FIFA

02.09.2017 – събота
12:00 – 23:00 – Свободни игри – джаги, дартс, шах, табла
16:00 – 22:00 – Настолни игри – свободна игра
20:00 – 23:00 – Конзолни игри – свободна игра и турнир FIFA

03.09.2017 – неделя
12:00 – 23:00 – Свободни игри – джаги, дартс, шах, табла
16:00 – 22:00 – Настолни игри – свободна игра
20:00 – 23:00 – Конзолни игри – свободна игра и турнир FIFA

август 30 2017

Детайли

Начало: август 30 @ 10:00
Край: септември 3 @ 20:00
Цена: Безплатно
Категория: ,